SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

O Firmie

   Sender to firma spedycyjna oferująca kompleksową organizację transportów  międzynarodowych i krajowych oraz obsługę logistyczną wraz z magazynowaniem i konfekcjonowaniem ładunków. 
      Spośród wielu innych firm spedycyjno-logistycznych wyróżnia nas szybkość działania oraz liczna dostępność pojazdów. Stawiamy nacisk na jakość, solidność i terminowość świadczonych usług oferując to  po bardzo konkurencyjnych cenach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy usługi logistyczne bezpośrednio do jego potrzeb. Do Państwa dyspozycji dostępni jesteśmy 24 godziny na dobę.  Kierujemy się  dobrem klientów, którzy w naszych działaniach stawiani są zawsze na pierwszym miejscu... 

 

Oferta:

Transport krajowy

Transport międzynarodowy

Spedycja krajowa

Spedycja międzynarodowa

Magazynowanie

Holowanie pojazdów

Obsługa logistyczna

Transport materiałów niebezpiecznych ADR

Transport towarów gabarytowych

 

 

Firma SENDER realizuje:


- Ładunki  cało-pojazdowe  13,6 ldm 24 tony

- Ładunki expresowe

- Drobnicowe (paczki do 50 kg)

- Częściowe (od 50 kg)

- Doładunki (cechujące się dłuższym terminem dostawy, oraz niższą ceną)

- Ładunki o zwiększonej przestrzeni ładunkowej (tupu MEGA 3m wys. i kubaturze 100m3 lub zestaw 3m wys. i kubaturze 120 m3).

 

Kierunki przewozów:

Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Luxemburg, Czechy, Austria, Hiszpania, Portugalia, Słowacja, Węgry, Włochy, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Ukraina, Turcja, Słowenia,

Realizując przewozy Firma SENDER kładzie wysoki nacisk na terminowość, niezawodność oraz bezpieczeństwo w transporcie. Przewożone towary ubezpieczone są na kwotę 500 000 USD  czyli 1 500 000 zł. Ubezpieczenie to rozszerzone jest o przewóz AGD RTV oraz sprzętu Komputerowego.

 

Pracujemy w oparciu o Podstawowe regulacje dotyczące umowy spedycji i zakresu odpowiedzialności cywilnej spedytora zawarte są w art. 794 i następnych kodeksu cywilnego a w szczególności w: art. 794 k.c. § 1. Przez umowę spedycji spedytor zobowiązuje się za wynagrodzeniem w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa do wysyłania lub odbioru przesyłki albo do dokonania innych usług związanych z jej przewozem.