SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport Francja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz doskonałej znajomości przepisów prawa krajowego, jak i międzynarodowego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bezpieczny i sprawny transport różnego rodzaju ładunków na linii Francja – Polska oraz Polska – Francja. Posiadamy wszelkie dokumenty oraz licencje, które uprawniają nas do wykonywania tego rodzaju usług.

Dysponujemy bogatą flotą pojazdów o różnej ładowności dostosowanych do standardów międzynarodowych oraz wykwalifikowaną kadrą (zarówno kierowców, jak i spedytorów). Dzięki temu możemy Państwu zaproponować transport:

  • gabarytowy – ładunki o wadze i wymiarach przekraczających dopuszczalne normy
  • drobnicowy – towary w formie niewielkich kartonów i paczek czy też umieszczone na europaletach
  • materiałów niebezpiecznych – wszelkie ładunku wymienione w umowie europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych z dnia 30 września 1957 r.

Powierzając nam transport ładunków do Francji (lub z Francji) mogą mieć Państwo pewność, że usługa zostanie zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie. Starannie opracowujemy trasy, mając na uwadze najbardziej optymalne dla klienta rozwiązania. Zajmujemy się również kompleksową organizacją przewozu – pomożemy przy załatwieniu wszelkich formalności wymaganych zarówno przez przepisy prawa polskiego, jak i francuskiego. Nie stanowi dla nas problemu także sprawne zorganizowane transportu materiałów niebezpiecznych, który podlega szczególnym obostrzeniom prawnym. Mogą Państwa na nas liczyć również w kwestii załadunku oraz rozładunku towaru – dokładamy wszelkich starań, by odpowiednio zabezpieczyć i ułożyć ładunki, by nie dopuścić do powstania jakichkolwiek uszkodzeń.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres usługi do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu mogą Państwo na bieżąco monitorować realizację usługi. Cena transportu zależna jest m.in. od długości trasy, rodzaju załadunku, ale też innych czynników. W każdym przypadku gwarantujemy wysokie ubezpieczenie przewożonych materiałów (500 000 USD).