SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport towarów gabarytowych

Znajduje szczególne zastosowanie w różnych sektorach gospodarki oraz przemysłu. Transport ponadgabarytowy określany jest także ponadnormatywnym, ponieważ waga i wymiary ładunku w tym przypadku przekraczają dopuszczalne normy. Mogą to być różnego rodzaju konstrukcje stalowe, maszyny, urządzenia, filary, kotły i nie tylko.

Transport towarów gabarytowych polecamy szczególnie przedsiębiorcom, którzy obawiają się, że w przypadku przewozu ładunków we własnym zakresie mógłby zostać on wstrzymany ze względów administracyjnych. Powierzając nam zorganizowanie przewozu, mogą być Państwo spokojni o wszelkie formalności. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, dbamy o uzyskanie potrzebnych zezwoleń, a także oznakowań, by przewóz odbył się zgodnie z prawem i bez niespodziewanych zakłóceń.

Flota

Dysponujemy pojazdami, które bez problemu pomieszczą nieporęczne, ciężkie ładunki o nietypowych kształtach. Wykorzystujemy jedynie te środki transportu oraz przyczepy i naczepy, które są zgodne z wymaganiami prawnymi dotyczącymi przewozu towarów gabarytowych.

Posiadamy również zezwolenia uprawniające do przewozu materiałów niebezpiecznych.

Oferujemy Państwu nie tylko sam transport towarów, ale także organizację załadunku, uzyskanie niezbędnych zezwoleń oraz opracowanie trasy. Usługi realizowane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w transporcie ponadgabarytowym. Zapewniamy również bezpieczeństwo przewożonego towaru – ładunek ubezpieczony jest na 500 000 dolarów, co odpowiada około 1 500 000 złotych.

Obszar działania

Świadczymy profesjonalny transport gabarytów na terenie całej Polski i nie tylko. Realizujemy przewozy na terenie większości krajów europejskich. Na liście realizowanych przez nas tras znajduje się Słowenia, Litwa, Łotwa, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Czechy, Austria, Francja, Hiszpania, Portugalia i więcej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o najdogodniejsze dla klienta rozwiązania oraz terminową realizację usługi.