SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport Holandia

Specjalizujemy się zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym transporcie, w tym również na linii Polska – Holandia oraz Holandia – Polska. Korzystając z naszych usług, mogą mieć Państwo pewność, że towary zostaną dostarczone na czas przy zachowaniu wszelkich wymogów formalnych.

Przewóz do Holandii

Przewóz towarów do Holandii wiąże się nie tylko z opracowaniem trasy, załadunkiem i rozładunkiem. To także szereg formalności i zezwoleń – w zależności od rodzaju przewożonych materiałów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży spedycyjnej, a także doskonałą znajomość przepisów prawa krajowego, międzynarodowego, jak i holenderskiego, dlatego chętnie zajmiemy się przygotowaniem transportu również od strony formalnej. Służymy wsparciem przy zorganizowaniu niezbędnej dokumentacji oraz wszelkiego rodzaju pozwoleń. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że transport do Holandii zarówno materiałów niebezpiecznych, jak i drobnicowych czy też gabarytowych przebiegnie bez niespodziewanych zakłóceń i opóźnień.

Nasza flota

Dysponujemy bogatą flotą pojazdów o różnej ładowności, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zrealizować usługę – bez konieczności oczekiwania na wolny samochód. Transport do Holandii realizowany jest wyłącznie przez kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozie międzynarodowym, jak i krajowym.

Realizujemy transport do Holandii ładunków drobnicowych (do 50 kg), częściowych (od 50 kg), wielkogabarytowych, a także doładunków.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Koszt przewozu na linii Polska – Holandia uzależniony jest od rodzaju oraz ilości przewożonych materiałów, długości trasy i wielu innych czynników. Dlatego zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści pomogą w dostosowaniu usługi bezpośrednio do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Ze względu na specyfikę branży logistycznej i spedycyjnej jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę!

Zapewniamy rzetelne zrealizowanie usługi oraz wsparcie na każdym etapie – zarówno podczas kompletowania niezbędnej dokumentacji, jak i podczas przewozu. Mając na uwadze bezpieczeństwo powierzonych nam przesyłek, zapewniamy ich ubezpieczenie na kwotę 500 000 USD.