SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport krajowy drobnicowy

Niezależnie od tego czy zleconym przez Ciebie zadaniem jest przewóz towarów na niewielką odległość czy planujesz dostawę na drugi koniec Polski – oferta firmy logistycznej Sender z pewnością spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

Transport krajowy

Dobrze wiemy, że przedsiębiorstwom zajmującym się dostarczaniem czy przewozem towarów najbardziej zależy na czasie. Dlatego kładziemy nacisk na szybki i sprawny transport krajowy. Zlecenia zawsze wykonujemy w terminie ustalonym wcześniej wspólnie z Klientem. Jest to możliwe dzięki doskonałej organizacji pracy, która przejawia się między innymi w:

  • dostępie do dużej ilości pojazdów zróżnicowanych pod względem ładowności, wielkości itd.,
  • zatrudnieniu doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczną dostawę i przemyślaną trasę przewozu,
  • możliwości kontaktu z naszymi pracownikami 24 godziny na dobę,
  • indywidualnym podejściu do każdego zleconego zadania – opracowywaniu procesu spedycji i strategii logistycznej optymalnej dla danych towarów, odległości i dobór odpowiednich pojazdów,
  • bezpieczeństwie dostawy na terenie Polski – wszystkie przewożone towary są ubezpieczone na wysoką kwotę, co dotyczy także sprzętu komputerowego oraz AGD,
  • działalności zgodnie z prawem, głownie z przepisami Kodeksu Cywilnego dotyczącego problematyki umowy spedycji.

Transport drobnicowy

Organizujemy przewóz towarów różnego rodzaju na terenie całego kraju. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim transport drobnicowy, czyli przewóz towarów w postaci niewielkich paczek, kartonów czy umieszczonych na europaletach.

Możemy zająć się ładunkami o zróżnicowanej masie – cało-pojazdowymi do 24 ton, drobnicowymi w paczkach do 50 kilogramów czy częściowymi - również do 50 kilogramów. Jesteśmy w stanie zorganizować doładunki, które charakteryzują się niższą ceną, ale jednocześnie nieco dłuższym terminem realizacji dostawy.

Oprócz krajowego transportu drobnicowego zajmujemy się kompleksową obsługą logistyczną. W zakres naszych zadań może więc wchodzić także magazynowanie oraz konfekcjonowanie towarów drobnicowych i innych. Można zlecić nam również przewóz ładunków o dużych gabarytach – posiadamy odpowiednie pojazdy, dzięki którym dotrą one bezpiecznie nawet do odległych miejsc na terenie kraju. Podejmujemy się również pracy z materiałami niebezpiecznymi ADR, co odbywa się z zastosowaniem szczególnie restrykcyjnych wymogów bezpieczeństwa. Naszym pracownikom można zlecić także holowanie unieruchomionych pojazdów.

Dodatkową zaletą naszych usług transportu krajowego jest atrakcyjna cena – konkurencyjna w porównaniu do innych firm logistycznych.