SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport Niemcy

Zapewniamy transport międzynarodowy na trasie Polska – Niemcy oraz Niemcy – Polska. Dzięki doskonałej organizacji oraz znajomości przepisów prawa zarówno polskiego, jak i niemieckiego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu sprawny i bezpieczny przewóz różnego rodzaju ładunków, w tym także materiałów niebezpiecznych.

Posiadamy wszelkie uprawnienia, jakie są wymagane przy transporcie międzynarodowym. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że usługi przewozu będą zawsze zrealizowane terminowo. Dysponujemy liczną flotą samochodów ciężarowych, co umożliwia szybkie podjęcie się realizacji usługi. Zależy Państwu na wyjątkowo szybkim transporcie? Dobrze Państwo trafili, ponieważ oferujemy także transport ekspresowy. Zajmujemy się również kompleksową organizacją formalności i zezwoleń koniecznych przy przewożeniu różnego rodzaju towarów przez granicę, co usprawni odprawy i kontrole celne. W razie potrzeby zajmiemy się także przygotowaniem niezbędnej dokumentacji w języku niemieckim i nie tylko.

Oferta transportu do Niemiec

Oferujemy przewóz materiałów gabarytowych, niebezpiecznych i więcej. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie zorganizować transport różnych ładunków według indywidualnych ustaleń. Nie muszą się Państwo martwić również o takie kwestie jak trasa – sami opracujemy najbardziej dogodną drogę transportu, która zapewni jak najszybszą realizację zlecenia.

Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie z naszej strony. Zapewniamy nie tylko transport, ale i pomoc przy załadowaniu oraz rozładowaniu towaru. Usługi są świadczone przez kierowców z wieloletnim doświadczeniu w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.

Gwarantujemy wysokie ubezpieczenie przewożonych ładunków, tzn. 500 000 USD.

Koszty usługi ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju ładunków, długości trasy i innych czynników. Ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw, a także do osób fizycznych. Zachęcamy do kontaktu – zapewniamy, że uda nam się wypracować ustalenia korzystne dla obu stron!