SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport Polska - krajowy i międzynarodowy

Mogą nam Państwo powierzyć transport różnego rodzaju ładunków na terenie całej Polski. Dzięki bogatej flocie pojazdów, a także doświadczeniu naszych kierowców i logistyków jesteśmy w stanie zorganizować i zrealizować przewozy materiałów:

  • drobnicowych – ładunki o małych gabarytach jak np. niewielkie paczki czy też kartony (dla bezpieczeństwa zawartości w trakcie przewozu podlegają one jednostkowaniu, czyli tworzeniu z nich jednostek zbiorczych np. poprzez umieszczenie na palecie czy też stropowanie)

  • gabarytowych – ładunki przekraczające dopuszczalną masę oraz wymiary pojazdów dopuszczonych do poruszania się po drogach, są to m.in. maszyny przemysłowe czy konstrukcje stalowe (ich przewóz wymaga spełnienia restrykcyjnych wymogów prawnych oraz uzyskania stosownych zezwoleń)

  • niebezpiecznych – ładunki wrażliwe jak np. materiały i przedmioty wybuchowe, promieniotwórcze, żrące, zakaźne, utleniające, samozapalne i inne określone w konwencji ADR (posiadamy wszystkie wymagane prawem uprawnienia do transportu tego typu towarów)

  • całopojazdowych – materiały zajmujące całą przestrzeń ładunkową (np. towar na plac budowy).

Korzystając z naszych usług, nie muszą się Państwo martwić o formalności czy też organizację. Zapewniamy kompleksową obsługę transportu – od załadunku i odpowiedniego zabezpieczenia ładunków po opracowanie najkorzystniejszej trasy, bezpieczny oraz terminowy transport i rozładunek. W razie potrzeby zajmiemy się również uzyskaniem potrzebnych zezwoleń oraz oznakowań. Dla klientów, którym zależy na wyjątkowo szybkiej realizacji zlecenia, przygotowaliśmy usługę transportu ekspresowego. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Stawiamy na bezpieczeństwo i terminowość. Wiemy, że każde zlecenia wymaga indywidualnego podejścia i dostosowania rozwiązań zarówno do oczekiwań klienta, jak i wymogów prawnych czy też możliwości technicznych. Dlatego zakres, a także cenę usługi ustalamy z klientem przed przyjęciem zlecenia. Organizujemy transport od A do Z na terenie całej Polski, a także do wybranych miast europejskich.