SENDER J. Bednarek i S-ka Spółka Jawna.

Plac Wolności 17.
56-500 Syców

Jarosław Bednarek
Tel. +48 530 440 598
j.bednarek@sender24.com

Jarosław Krywko
Tel. +48 530 442 784
transport@sender24.com

Oferta

Wyślij zapytanie o wycenę transportu

Przejdź do formularza wyceny

Zaufali nam

  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam
  • Zaufali nam

Sender na Facebooku

Transport Włochy

Nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu kompleksową organizację transportu różnego rodzaju ładunków na linii Polska – Włochy oraz Włochy – Polska. Podejmujemy się przewozu materiałów niebezpiecznych, gabarytowych, drobnicowych i nie tylko. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się dostosować do każdego – nawet najbardziej nietypowego – zamówienia.

Dysponujemy nowoczesną flotą, co zapewnia bezpieczny, a przy tym sprawny transport międzynarodowy. Posiadamy pojazdy o różnej ładowności, dzięki czemu nie stanowią dla nas problemu zarówno mniejsze, jak i większe zlecenia. Nasze pojazdy są obsługiwane przez profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że ładunek zostanie dostarczony pod wskazany adres nie tylko terminowo, ale i bezpiecznie.

Naszym klientom oferujemy nie tylko transport materiałów, ale i organizację wszelkich formalności związanych z jego przeprowadzeniem. Nasi pracownicy wyróżniają się doskonałą znajomością przepisów prawa polskiego, unijnego oraz międzynarodowego (w tym także włoskiego) i dlatego wiedzą, jak przygotować wymaganą dokumentację oraz uzyskać niezbędne zezwolenia w zależności od rodzaju ładunku oraz regulacji prawnych danego kraju. Pozwoli to uniknąć Państwu nieprzyjemnych niespodzianek jak np. cofnięcie transportu na granicy i opóźnienie dostawy.

W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy również wsparcie przy załadunku, jak i rozładunku przewożonych materiałów. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy także w stanie zapewnić usługę poszerzoną o magazynowanie ładunków.

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych usług. Dlatego zapewniamy ubezpieczenie przewożonych ładunków na kwotę 500 000 USD. Obejmuje ono także sprzęt komputerowy oraz urządzenia AGD i RTV.

Cena usługi zależy od liczby przejechanych kilometrów, rodzaju przewożonego ładunku, szacowanej liczby transportów w miesiącu, wagi towaru i wielu innych czynników. Dlatego zachęcamy do kontaktu i indywidualnej wyceny transportu.